а
к
й
а
б
и
л
е
д
о
м
о
п
й
е
л
а
т
е
д
р
о
б
д
о
П
BREMBO

Компанія Brembo S.p.A., Італія – всесвітньо визнаний лідер в розробці і виробництві гальмівних систем для автомобілів і мотоциклів. Продукція Brembo випускається на трьох континентах на 36 заводах і експортується по всьому світу. Кількість працівників – понад 6 000, 10% з яких – інженери і фахівці, що працюють в області розвитку і досліджень.
Компанія Brembo була заснована в 1961 році як невелика механічна майстерня. У 1964 році було розпочато виробництво гальмівних дисків для вторинного ринку, в 1972 році – освоєні гальмівні диски для мотоциклів Moto Guzzi. А з 1975 року і до цих пір, компанія є постачальником гальмівних систем для автомобілів Ferrari, що беруть участь в гонках Formula 1. У 1980 році Brembo зробила технологічний переворот, випустивши супорт з алюмінію.
Brembo здійснює поставки на конвеєри таких гігантів автомобільної промисловості як Porsche, Mercedes, Lexus, BMW, Nissan, Audi, Bentley, Ford, Honda, Land Rover, Mazda, Mitsubishi, Volvo  і т.д. Підтвердженням високого рівня продукції є безліч нагород за інновації та кращу технічну підтримку, отримані від партнерів-автовиробників і наукових організацій. Найважливіше значення для Brembo має участь в розробці і виробництві гальмівних систем для спортивних автомобілів, що беруть участь в гонках Formula 1, Indy, NASCAR, Rally WRC та ін. Половина команд F1, включаючи Scuderia Ferrari, використовують гальма BREMBO на своїх болідах.
Якість виробів Brembo базується на принципах нульового ризику і високої безпеки та закладається у співпраці з відомими виробниками автомобілів і мотоциклів. Всі заводи компанії сертифіковані відповідно до вимог систем ISO-9001 та ISO TS16949.